markiza01Markíza typ Alanis

Výsuvná markíza ľahkej a pevnej konštrukcie určená pre tienenie terás a balkónov.

Cenová dostupnosť a úžitkové vlastnosti ju radia medzi najpredávanejšie typy spoločnosťou Satia - okná s.r.o. Markízu Alanis je možné namontovať do steny aj do stropu. Sklon ramien sa dá pri montáži regulovať v rozpätí od 0 až do 90 stupňov.

 

 


sircomaMarkíza typ Sircoma

Spoľahlivá markíza so zvýšenou odolnosťou.

Je vybavená robustnými silnými ramenami, pevným predným profilom a prevodovkou s pomocnou pružinou. Vďaka tomu je predurčená pre každodennú intenzívnu záťaž. Uhol sklonu ramien sa dá pri montáži nastaviť v rozmedzí od 0 do 90 stupňov.

Sircoma je vhodná pre komerčné a firemné prevádzky, ale aj pre terasy rodinných domov.

V ponuke spoločnosti Satia - okná s.r.o. je možnosť výsuvu látky z predného profilu. Výsuvný volán má samostatné ovládanie a dá sa vyrobiť do šírky markízy 6,5 m.

 


coverMarkíza typ Cover

Kazetová výsuvná markíza charakteristická svojím elegantným vzhľadom určená pre zatienenie terás a balkónov.

Ochranná hliníková kazeta chráni látku v navinutom stave pred mechanickým poškodením aj pred atmosferickými vplyvmi. Kazeta je vybavená čistiacimiu štetinkami, ktoré textíliu pred navinutím zbavia povrchových nečistôt.

Markíza  je vhodná pre náročných zákazníkov s vysokými požiadavkami na estetický zhľad výrobku. Konštrukcia markízy spoločnosť Satia - okná s.r.o. dodáva len v bielom prevedení.

 


yorikaMarkíza typ Yorika

Polokazetová výsuvná markíza je charakteristická svojím elegantným vzhľadom určená pre zatienenie terás a balkónov.

Ochranná hliníková kazeta chráni látku v navinutom stave pred mechanickým poškodením aj pred atmosferickými vplyvmi. Kazeta je vybavená čistiacimiu štetinkami, ktoré textíliu pred navinutím zbavia povrchových nečistôt.

Markíza Yorika je vhodná pre náročných zákazníkov s vysokými požiadavkami na estetický zhľad výrobku. Konštrukciu spoločnosť Satia - okná s.r.o. okrem bielej farby dodáva aj v hnedej, béžovej a striebornej farbe.


arkadaMarkíza typ Arkadia

Markíza je určená pre umiestnenie v priestore.

Nevyžaduje kotvenie v stene, je upevnená na samostatne stojacej nosnej konštrukcii. Pre zabezpečenie stability sa nosná konštrukcia môže ukotviť do betónových pätiek.

Skladá sa z nosnej konštrukcie a dvoch výsuvných markíz, z ktorých každá má samostatné ovládanie.

Markíza Arkadia je určená pre zatienenenie väčších plôch záhradných reštaurácií, terás, kaviarní a pod.

 


giarMarkíza typ Giardino

Horizontálno - vertikálna markíza je určená pre tienenie terás a balkónov.

Horizontálne a vertikálne koľajnice sú vzájomne spojené ohybným  kĺbovým spojom, ktorý umožňuje nastavenie úhlu sklonu markízy.

Dĺžka látky vo vertikálnom smere je cca 1 m.

 

 


mileniumMarkíza typ Millenium

Markíza určená pre zatienenie zimných záhrad, presklených striech, pergol a pod. Je charakteristická svojím elegantným a luxusným vzhľadom.

Skladá sa z hliníkovej kazety a rámu, v ktorom je vedená látka s predným hliníkovým profilom. Konštrukcia sa upevňuje na predom pripravenú pevnú podkladovú konštrukciu.

Markíza dodávaná spoločnosťou Satia - okná s.r.o. je ovládaná automaticky motorom.