vyklMarkíza typ Union B

Markíza je špeciálne určená pre tienenie balkónov a veránd.

Ramená markízy sú na jednej strane pevne uchytené k balkónovému zábradliu, na druhej strane sú cez plastové oká zachytené o predný profil markízy. Táto konštrukcia umožňuje jednoduché odopínanie látky z ramien.

Markízu Satia - okná s.r.o. dodáva aj bez ramien, len so samostatným hákom, ktorý sa pripevňuje na zábradlie. O hák sa zachytáva predný profil markízy s látkou cez plastové oká. Výhodou markízy je, že zachytáva aj slnečné lúče dopadajúce nízko zboku.


vykl2Markíza typ Union K

Kazetová výklopná markíza s postrannými zdvíhacími ramenami, ktoré zabezpečujú  napnutie látky a zároveň stabilitu celej markízy. Oproti typu UnionUnion K ochrannú hliníkovú kazetu, ktorá dokonale chráni látku pred vonkajšími poveternostnými vyplyvmi.

Ramená sú upevnené  priamo do steny a na druhom konci sú pevne spojené s predným profilom markízy. Pri úplnom navinutí markízy zostávajú ramená viditeľne pri stene vo vertikálnej polohe .

Markíza Union K je vhodná na zatienenie okien, vitrín, balkónov, veránd a terás malých rozmerov.


unoMarkíza typ Union

Výklopná markíza s postrannými zdvíhacími ramenami. Postranné ramená zabezpečujú  napnutie látky a zároveň stabilitu celej markízy.

Ramená sú upevnené priamo do steny a na druhom konci sú pevne spojené s predným profilom markízy. Pri úplnom navinutí markízy zostávajú ramená viditeľne pri stene vo vertikálnej polohe .

Markíza Union je vhodná na zatienenie okien, vitrín, balkónov, veránd a terás malých rozmerov.