lat01Roletka typ Collete

Elegantná látková roletka je s boxom a bočnými krycími lištami. Je určená na drevenné aj plastové okná, vhodná do každého typu interiéru. Ovláda sa guľôčkovou retiazkou.

Roletka Collete je okrem základných farieb bielej, hnedej a striebornej v ponuke aj v imitácii dreva v odtieňoch zlatý dub, svetlý dub, orech, višňa a mahagón.

Roletka je určená pre montáž na krídlo okna.


lat02Roletka typ Optima

Interiérová roletka vhodná do každého interiéru, obľúbená pre svoj nenápadný vzhľad a premyslené konštrukčné riešenie.

Má kryt návinu látky a bočné vodiace lišty v tvare U, ktoré spoľahlivo vedú látku a zabraňujú prenikaniu svetla po okrajoch okna. Ovládanie je riešené guľôčkovou retiazkou.

Roletka Optima je určená na plastové aj drevenné okná a montuje sa na krídlo nalepením horného boxu a bočných vodiacich líšt. Pri montáži nie je nutný žiadny mechanický zásah do krídla okna.


lat03Roletka typ Optima Mini

Interiérová  roletka Optima Mini je určená na plastové a drevené okná, má box návinu a bočné vodiace lišty.

Konštrukčne vychádza z roletky Optima, látka je vedená vo vodiacich lištách v tvare U. Oproti typu Optima má menší priemer návinového boxu a konštrukcia sa vyrába  len v bielej farbe.

Je určená pre montáž na krídlo okna. Spoločnosť Satia - okná s.r.o. montuje nalepením boxu a vodiacich líšt na krídlo, bez mechanického zásahu do krídla okna.