Výklopné garážové brány predstavujú ekonomické a konštrukčne jednoduché riešenie uzavretia garážových vchodov. Prispôsobia sa  akýmkoľvek priestorom. Ovládanie na diaľku či ťahovými spínačmi uľahčía pravidelný prechod cez sekcionálne priemyselné brány. Vyrábajú sa na mieru. Majú výborné izolačné vlastnosti, preto sú predurčené na  používanie počas celého roka. Sú vyrobené z ocele a sú vybavené 40 mm polyuretánovou izoláciou. Jadro zamedzuje unikaniu tepla a šetrí enargiu a finančné prostriedky. Vďaka použitým materiálom sú zároveň bezpečné a pevné. V prípade väčších rozmerov brán sa dá nainštalovať výstuha.proti priehybu a nárazom vetra. Brány je možné doplniť oknami, čo nám prinesie do priestorov denné svetlo. Ich ovládanie je manuálne pomocou lanka, prípadne diaľkovým ovládačom alebo rôznymi snímačmi. Spoločnosť Satia - okná s.r.o. Vám v ponukovom riadení predloží nie len dizajn tohto druhu brán, ale aj farebné riešenia.
garazova_branaSekcionálne garážové brány vďaka konštrukčnému riešeniu nezaberajú miesto naviac, ale zasúvajú sa pod strop vo vnútri garáže. Môžme ich ovládať ručne, alebo na diaľku z pohodlia auta. Sekcionálne garážové brány sú vybavené celopozinkovaným koľajnicovým systémom proti hrdzaveniu a preto sa vyznačujú dlhou životnosťou. Brána je vytvorená z dvojstenného pozinkovaného oceľového plechu vyplneného tvrdenou polyuretánovou penou, preto má výborné izolačné a bezpečnostné vlastnosti. Farebné riešenie  brány umožňuje dokonalé zladenie s exteriérom domu a jeho okolím. Spoločnosť Satia - okná s.r.o. Vám v ponukovom riadení predloží nie len dizajn tohto druhu brán, ale aj farebné riešenia.
Rolovacie garážové brány patria medzi najpoužívanejší typ garážových brán. Je obľúbený pre dobré izolačné vlastnosti a absenciu zásadných stavebných úprav garáže. Rolovacie garážové brány ovládané na diaľku, alebo priamo z garáže sa navijú do bubna umiestneného nad vchodom do garáže. Špeciálna povrchová úprava zabezpečí stálosť farby a odolnosť voči UV žiareniu i poveternostným vplyvom. Rolovacie garážové brány sú konštruované z hliníka alebo ocele, vyplň je z tvrdenej polyuretánovej peny a preto dodávajú výrobku  pevnosť a vysokú stabilitu. Je možné ich použiť v malých priestoroch garáží ako aj vo vyhotoveniach s veľkou plochou pre priemyselné účely. Nevytvárajú žiadne prekážky na strope garáže, skladu alebo výrobnej haly, preto sú výhodnejšie oproti iným typom brán. Spoločnosť Satia - okná s.r.o. Vám v ponukovom riadení predloží nie len dizajn tohto druhu brán, ale aj farebné riešenia.