+421 940 656 846  info@satia-okna.sk

jacko zaluzie logoDodávame tieniacu techniku pre interiéry a exteriéry JACKOSYSTEM, ktorá prináša najvyššiu kvalitu a ochranu súkromia, domu, bytu a kancelárie.

Viac informácií sa dozviete na www.jackozaluzie.sk

Horizontálne žalúzie

Patria medzi interiérovú tieniacu techniku a majú najväčší podiel na trhu. Svojím širokým záberom rôznych typov, farebných kombinácií a rôznorodosťou oslovujú najširšie spektrum zákazníkov.

horizontalne zaluzie 1

horizontalne zaluzie 2 horizontalne zaluzie 4horizontalne zaluzie 3

Vertikálne žalúzie

Patria do skupiny interiérovej tieniacej techniky, dotvárajú a doplňujú priestor okien a plnohodnotne tak nahrádzajú záclony. Všetky látky majú antistatický povrch, ktorý odpudzuje drobné prachové nečistoty. Podobne ako horizontálne žalúzie aj vertikálne je možné vďaka konštrukcií realizovať v prevedení ako atypickú žalúziu.

vertikalne zaluzie 1

vertikalne zaluzie 2

vertikalne zaluzie 3

vertikalne zaluzie 4


Látkové roletky

Tvoria jednu z najširších ponúk dekorov a farieb látok, čo uľahčuje zladiť okenné doplnky k vášmu interiéru. V ponuke sú farby vhodné do obývačiek, spálni, kuchýň, ale aj do detských izieb, kancelárií, či spoločenských priestorov a obchodných centier.

latkove rolety 1

latkove rolety 2

latkove rolety 3

latkove rolety 4


Exteriérové žalúzie a rolety

Slúžia na ochranu okien pred vonkajším znečistením a poškodením, nežiadúcim slnečným žiarením, znižujú hlučnosť a chránia súkromie vášho obydlia. Všetky typy exterierových žalúzií a roliet sú neodmysliteľnou súčasťou moderných domov, administratívných budov a výrobných hál.

exterierove zaluzie rolety 1

exterierove zaluzie rolety 2

exterierove zaluzie rolety 3

exterierove zaluzie rolety 4


Siete proti hmyzu

Sú najefektívnejšou ochranou pred dotieravým hmyzom do Vášho obydlia. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť- poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno.

siet proti hmyzu 1

siet proti hmyzu 2

siet proti hmyzu 3

siet proti hmyzu 4

Prvotriedna kvalita od popredných výrobcov

Prispôsobíme sa individuálnym požiadavkám

Všetky produkty vám prispôsobíme v rámci technických možností - vzhľad, tvar, rozmer a farebný odtieň. Poskytuje odbornú montáž, dlhodobý servis a vysokú kvalitu za prijateľnú cenu.